Lokalizacja2019-02-07T13:04:14+00:00

Lokalizacja

Miej wszystko na wyciągnięcie ręki!

Apartamenty w samym centrum Pucka to komfort i wygoda. Gwarantujemy, że znajdujesz się tuż obok tego, czego potrzebujesz.

 

  • 500 metrów. Tyle dzieli Cię od morza. Czy do szczęścia potrzeba czegoś więcej?
  • Windsurfing, kitesurfing i więcej… Zatoka Pucka gwarantuje idealne warunki do uprawiania wszystkich wodnych sportów. Płytkie i spokojne wody akwenu nagrzewają się niezmiernie szybko, a morska bryza sprawi, że będziesz mknąć na swojej desce.
  • Łap słońce i poczuj piasek pod stopami. Szerokie plaże to miejsce zarówno do leniuchowania jak i aktywnego wypoczynku.
  • Tylko kilka kroków dzieli Cię od nowoczesnej mariny, która pomieści 300 jachtów, łodzi i żaglówek.
  • Czy może być coś piękniejszego niż widok wschodzącego słońca nad morzem? Odpowiedź to: wschód słońca i wyśmienite, energetyczne śniadanie. Podziwiaj piękno natury w restauracjach, kawiarniach i tawernach położonych tuż przy plaży.
  • Dbasz o zdrowie? Doskonale! Na pobliskim bazarku znajdziesz wyśmienite sery, ekologiczne owoce i warzywa oraz inne produkty od lokalnych kaszubskich dostawców.
  • Potrzebujesz dawki dobrej zabawy? Na „zielonej plaży” odbywają się koncerty plenerowe, imprezy i rozmaite wydarzenia kulturalne.
Rower zaparkowany w nowoczesnej marinie
Pucka szeroka plaża

Poznaj okolicę!

Pucki rynek to nie tylko centrum miasta, ale również 670 – letnia historia zaklęta w murach zabytkowej zabudowy. Kamieniczki mieszczańskie to skarby tej ziemi z XIX i XX -wieku.

Monumentalna świątynia o potężnej bryle… mowa o Kościele Św. Piotra i Pawła – to najstarszy i najcenniejszy budynek w mieście.

Krótka wycieczka do jaskini? Groty Mechowskie to najkrótsza podziemna trasa turystyczna w Polsce i jedyna taka jaskinia na całym Niżu Europejskim.

Odkrywaj więcej!

Jesteś gotowy by zobaczyć więcej? Z Pucka w kilka chwil dojedziesz do Gdyni, Gdańska, Władysławowa lub na Hel.

  • Wybierz samochód – od Trójmiasta dzieli Cię zaledwie 30 kilometrów.
  • Wsiądź na rower – trasy rowerowe z Pucka poprowadzą Cię przez cały półwysep od Władysławowa po Hel.
  • Pojedź pociągiem – wygodne połączenia kolejowe, w klimatyzowanych składach, łączą Puck z Helem, Gdynią, Sopotem i Gdańskiem.

Puck – miasto z potencjałem

Nowe inwestycje w Pucku oznaczają zmieniający się wizerunek miasta. Rozbudowa nabrzeża portowego, nowoczesna marina, oświetlone 180-metrowe molo spacerowe oraz poszerzone plaże oraz wiele więcej… Puck zmienia się z dnia na dzień, stając się nowoczesnym centrum sportu, rekreacji, przyjemności, zabawy i wypoczynku.